Вуглекислотні балони

На данній сторінці ми розглянемо питання чому вигідніше купити балон 40л, чим саме відрізняеться новий від б / у. Також розглянемо питання чому новий на стільки дорожчий від б/у. Звичайно ви можете заправити у нас балони і нові без обміну а саме в ваший балон.

Практично всюди зараз можна зустріти балони з вуглекислотою. Цей газ є дуже популярним у різних сферах бізнесу та навіть у домашньому господарстві.

0576_1Балон вуглекислотний 40л.

(в наявності є кисневий, аргоновий, вуглекислотний, азотний, гелієвий і так далі.)

Технічні характеристики:

  • емкість, л 40.
  • Робочий тиск, МПа 15.
  • висота, мм 1370-1650
  • товщина стінок, мм 6,8.
  • маса порожнього балона, кг 58-65.
  • маса скрапленого газу; від 20 кг.

вартість:

Вартість дивіться в прайс-листі підприемства.

Як же його застосовують?


Перш за все, практично у любому приміщенні є вуглецевий вогнегасник.
Такі вогнегасники відрізняються тим, що мають досить велику потужність і не є сильними трунками, наприклад, у порівнянні з фреоном. Такі вогнегасники є придатними для того, щоб гасити пожежі, спричинені електрикою. Вуглекислий газ взагалі є досить універсальним. Його виробництво є досить простим. Взагалі він виробляється при усіх процесах окиснення, зокрема, дихання, гниття, бродіння, і таке інше.
У промисловості, звичайно, його виробляють трохи іншим методом, що є більш стабільним. Використовується розігрівання мармурових або крейдових блоків до температури близько 850 градусів за Цельсієм. Це дозволяє кисню та вуглецю вивільнитися, і вони поєднуються у вуглекислоту.
Окрім того, використовується вуглекислий газ також і в інших хімічних реакціях, а також у харчовому виробництві. У всіх газованих напоях є вуглекислий газ.
Саме бульбашки вуглекислоти ми бачимо, коли відкриваємо свіжу пляшку мінералки.
Маленький балон з вуглецевим газом є й у автоматах «чиста вода», що у великій кількості є на вулицях Києва та інших міст.
Вуглекислотний балон для напівавтомата з водою або квасом можна купити у кожному місті. Або можна замовити доставку.
Балон для зварювання з вуглекислотою можна бачити на будівництвах.


Як транспортують вуглекислий газ? Як зберігати таку речовину, що як ми бачимо, є досить летючою?


Є декілька технологій.
За першою, вуглекислоту заморожують до тих пір, доки вона не перетвориться на сухий лід. Брикети сухого льоду вантажать у рефрижератори та вивозять.
За другою технологією вуглекислоту не заморожують, а охолоджують до нуля за Цельсієм та стискають до вісімдесяти бар.
Після цього рідкий вуглекислий газ заливають у цистерни або балони і таким чином теж вивозять.
Звичайно, рідкий та сухий вуглець є досить токсичними речовинами.
Вони у великих кількостях, особливо у рідкому стані, є причиною задухи, запаморочення, швидкої втоми, втрати свідомості або часткової втрати функцій чуття або зору.
Саме тому потрібно виконувати усі вказівки, що їх друкують на балонах та контейнерах для вуглекислого газу. Перед тим, як купити вуглекислотний балон, потрібно звернути увагу на те, як він продається, чи нема порушень техніки безпеки – чи цілий балон, чи ціла запірна арматура на балоні.
Саме рідкий газ закачують у вогнегасники та у балони. Саме балони є найпопулярнішою тарою для зберігання вуглекислого газу.
Доставка вуглекислотних балонів – це складна операція, що потребує якісного обладнання, наприклад, контейнерів та платформ, на яких будуть перевозитися балони, та конусів, що будуть натягнуті на верхню частину балона. Це захистить його від поштовхів та випадкового відкриття.
Балон СО2 можна побачити усюди, адже купити вуглекислотний балон, новий або б/у дуже легко.
Дуже багато оголошень пропонують газ «вуглекислота» для пива. Це не зовсім чиста вуглекислота, але за складом це технічний вуглекислий газ – тобто його можна використовувати навіть для деяких хімічних реакцій. Нижче наведена таблиця, що показує агрегатний стан вуглекислоти у балоні у відповідності до тиску та температури. 
Темп. /тиск
-30
0
30
60
90
100
рідкий
рідкий
рідкий
рідкий
рідкий та газ
200
рідкий
рідкий
рідкий
рідкий та газ
рідкий та газ
300
рідкий
рідкий
рідкий та газ
рідкий та газ
критично
400
рідкий
рідкий
рідкий та газ
критично
критично