Оренда балонів і газобалонного обладнання

Наша оренда – ваша економія

Торгова організація «ТОВ Балони та Обладнання» пропонує вам вигіний, більш економічний варіант співпраці – оренду газових балонів. Така пропозиція буде доцільною для тих компаній, підприємств та фізичних осіб, які не мають великих обсягів споживання інертного та зрідженого газу. Цей варіант добре підійде і в тих випадках, якщо ви, наприклад, не хочете ставити на баланс підприємства газові балони.

З кожним роком оренда газових балонів дедалі більше потрібна саме серед користувачів технічних газів. З огляду на специфіку оренди газової продукції ми встановлюємо досить лояльні ціни. Остаточні числа визначаємо в індивідуальному порядку. Це можна пояснити багатьма чинниками, які впливають ціну. До них відносяться і вид балона, і його розмір і термін, на який орендують продукт. Щоб наша співпраця була успішною, ми укладаємо договір оренди. Після цього клієнт має сплатити заставну вартість товару. Складає вона 100% вартості газового балона. У момент повернення продукції ми розриваємо договір та віддаємо вам заставну суму за вирахуванням вартості оренди.

Насправді, процедура досить проста. У кожному випадку ми намагаємося дійти компромісу з огляду на всі побажання замовника. Орендна плата є прийнятною. Наприклад, тижнева оренда газового балона обійдеться вам лише в 200 грн.

Щоб оптимізувати ваші витрати, ми склали цілу систему знижок для довгострокової оренди. Тривалість оренди терміном більше двох тижнів – привід для індивідуальної домовленості з іншими розрахунками. А якщо газові балони взяти в оренду більше ніж на три тижні, розглядаємо варіант повернення продукції за півціни. Головне, щоб при поверненні товар не мав пошкоджень та відповідав технічним нормативам компанії.

Якщо ви бажаєте орендувати балони для зберігання та транспортування зріджених та інертних газів, ми допоможемо з доставкою балонів на об’єкти на власному транспорті. Дуже важливо, що перед тим, як передати газові балони в оренду, фахівці нашої організації ретельно їх перевіряють, оскільки всю відповідальність за їхню якість ми беремо на себе. Якщо для експлуатації потрібно доукомплектувати балони редукторами, клапанами або рукавами, ми з радістю вам допоможемо.

Додаткові подробиці оренди балонів можна уточнити у фахівців.        (096)-, (050)-, (063)-575-16-16

Заказать сейчас

Технічні гази, Відео