Газ Гелій, властивості та застосування

Використання гелія

Выбрать и Купить баллон для газа Гелий Здесь
Вибрати і Купити балон для газу Гелій Тут

Гелій має високу інертність, тому його широко застосовують для того, щоб створити захисну атмосферу в процесі зварювання, плавки та різання активних металів.

Гелієм наповнюють стратостати, оскільки він не горить і має невелику густину. Висока інертність та нездатність реагувати з нейтронами дають можливість використовувати гелій у процесі охолодження атомних реакторів. А рідкий гелій вважають найхолоднішою рідиною на Землі. Він виступає у ролі холодоагенту під час проведення різних наукових досліджень.

Враховуючи те, що гелій важко розчиняється в крові, його застосовують як складову частину в штучному повітрі,
подається водолазам. До речі, саме гелій запобігає виникненню кесонної хвороби. У медицині гелій застосовують зі зняттям нападів астми, а також у боротьбі з іншими захворюваннями дихальних шляхів.

Сьогодні вчені розробляють версії використання гелію у атмосфері кабін космічних кораблів.

Основне та найпоширеніше застосування гелію в побуті це надування куль. Оскільки гелій легший за повітря, він дає ефект леткості для кульок. Природно для транспортування та застосування гелію у цьому напрямку, без балона для гелію тут не обійтися.

Видобуток гелію

Гелій відноситься до найбільш поширених речовин у Всесвіті. Він посідає друге місце після водню (приблизно 23% усієї космічної маси).

Сьогодні вчені активно експлуатують родовища гелію, вміст якого становить понад 0,1%. Таким чином, гелій виділяють з природних газів, що містять гелій. Щоб отримати гелій, його відокремлюють від інших газів за допомогою глибокого охолодження. На відміну від інших газів, гелій скраплюється важче. Охолодження проводять за допомогою дроселювання в кілька етапів, в результаті чого газ очищають від вуглеводнів і вуглекислого газу. Виходить суміш гелію з воднем та неоном. 70-90% сирого гелію очищають від водню, застосовуючи CuO. Далі продукт охолоджують за допомогою киплячого під вакуумом N2, а також рідким N2. Після проведення всіх реакцій виробляють технічно чистий (99,80%) та високочастотний (99,85%) гелій.

У невеликих кількостях гелій отримують в апаратах, що поділяють повітря на кисень та азот. Відбір гелію не складає труднощів, проте газ виступає як побічний продукт.

geliy_v_ballone

З даним товаром дивляться також;

reduktor_gelievyj_bgo_50_4_vsh_dlja_sharikov_redius reduktor_rashoda_gelija_g_70_kr1_m_redius 57061921_6 kislorod_reduktor_regulator
БГО-50-4-ВШ ( гелевый редуктор для латексных шаров ) Редуктор гелиевый Г-70-КР1-м Баллоны для газа гелий Кислородные редукторы

Ред.: Вячеслав